Naiste esiliigas triumfeeris Pärnu Spordikool

Põhiturniiri esimese Pärnu Spordikooli ja kolmanda Peetri Võrkpalliklubi vaheline naiste esiliiga finaalseeria sai reedel lõpu, kui otsustavas kolmandas mängus selgus esiliiga võitja.

Kui kahe võiduni peetud finaalseeria avavaatuses pidi Pärnu esindus kodusaalis leppima 1:3 (22:25, 25:23, 21:25, 23:25) kaotusega, siis teises kohtumises koduväljakul mänginud Peetri naiskond geimivõiduni ei jõudnud, kogudes geimides vastavalt 23, 23 ja 15 punkti.

Seeria ühepoolseimaks kujunes tänane Pärnus toimunud kolmas vastasseis, mis kestis napilt üle tunni. Kodupubliku rõõmuks dikteeris sündmusi algusest lõpuni Pärnu võistkond, kes saavutas 3:0 (25:20, 25:12, 25:13) paremusega kuldmedali. Pärnu naiskonna ridades valiti tänase mängu parimaks Mari-Liis Graumann, Peetri võistkonna parimaks osutus Irina Suhhova.

Pärnu ja Peetri järel teenis tänavu pronksmedali Saaremaa. Sparta lõpetas hooaja neljandana, Gerardo’s Toys/Neemeco viiendana, Dorpat/ Tartu vald/Katoliku SK kuuendana, Kastre Vald seitsmendana ja Tallinna Spordikool kaheksandana.