Naiste esiliigas olid võidukad koduvõistkonnad

Naiste esiliigas teenisid võidulisa Saaremaa, Pärnu Spordikool, Peetri Võrkpalliklubi ja Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK. Seejuures ei ole Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK ja Peetri Võrkpalliklubi tänavu kaotusekibedust tundnud. 

Laupäeval hooaja teise võidu saavutanud Saaremaa mängis kodupubliku abiga üle Tallinna Spordikooli, kui võõrustajad jäid peale 3:1 (25:8, 25:27, 25:7, 25:18) tulemusega. Saaremaa naiskonna diagonaalründaja Maria Variku sõnul oli teise geimi kaotus tingitud avageimi tulemusest. “Esimeses geimis sujus kõik liiga hästi, mis uinutas meid teiseks geimiks, et see paraku kaotada. Õnneks järgmises kahes geimis leidsime oma rütmi taas üles ja püüdsime keskenduda oma mängule. Naiskondlikult ei olnud meil küll sellist emotsiooni ja minekut nagu eelmisel nädalavahetusel Sparta vastu, aga samas teatud elementides tegime väga edukaid sooritusi,” kommenteeris Varik.

Pühapäeval pidi Saaremaa võistkond võõrsil tunnistama Peetri Võrkpalliklubi 3:0 (25:20, 25:23, 25:17) paremust. Pärnu Spordikool võitis koduseinte toetusel 3:1 (25:21, 22:25, 26:24, 25:22) Kastre Valla ja Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK samuti kodusväljakul 3:0 (25:21, 25:18, 25:18) Sparta.

Turniiritabeli tipus paikneb Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK, olles kahe mänguga kogunud maksimaalsed kuus punkti. Sama punktisumma on koos ka kolm mängu pidanud Saaremaal, viis punkti on kirjas kahe võiduga alustanud Peetri Võrkpalliklubil. Täna kell 19 võtab viiendal kohal paiknev Gerardo’s Toys/Neemeco kodusaalis vastu Peetri Võrkpalliklubi.

 

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: