Naiste esiliigas jagati punkte kolmes mängus, Viljandi Metall sai esimese kaotuse

Naiste esiliigas toimus möödunud nädalal kaks ja eile üks mäng, kui võiduni jõudsid Lõunakeskus Tartu, Pärnu Spordikool ja Sparta.

Nimetatud kohtumistest oli põnevaim Tartus toimunud vastasseis, mis lõppes alles viiendas geimis. Koduväljakueelise ära kasutanud Lõunakeskus Tartu jäi Pärnu Spordikooli vastu 1:2 kaotusseisu, kuid tuli raskest seisust välja ja saavutas 3:2 (27:25, 17:25, 23:25, 25:20, 17:15) võidu. Põnevusmängu kordus on nähtav SIIN. Seejärel tegi Pärnu võistkond ilusa etteaste, mängides kodusaalis 3:1 (25:19, 20:25, 25:19, 25:18) üle seni kaotuseta püsinud turniiritabeli liidri Viljandi Metalli.

Eile kohtusid Sparta Spordihoones Sparta ja Tallinna Spordikool. Kui tasavägises avageimis jäi Sparta peale 28:26 tulemusega, siis teises ja kolmandas geimis olid võõrustajad selgelt paremad – külalistele loovutati mõlemas geimis 17 punkti. Seega läks Spartale kirja 3:0 (28:26, 25:17, 25:17) võit.

9 punktiga paiknevad turniiritabeli tipus Viljandi Metall ja Sparta, Pärnu Spordikoolil on kolmandana koos 7 punkti.