Meeste esiliigas said paika veerandfinaalpaarid

Meeste esiliigas toimus teisipäeval põhiturniiri viimane mäng, mis pani paika põhiturniiri lõpliku paremusjärjestuse. Ühtlasi selgusid kõik veerandfinaalpaarid.

Teisipäeval toimunud kohtumine pakkus haarava vaatemängu, mis kestis viis geimi. Kodupubliku ees mänginud AB Premium/Rae vald kaotas avageimi, kuid asus seejärel 2:1 juhtima ja jõudis 3:2 (20:25, 25:21, 25:16, 20:25, 15:11) võiduni.

Veerandfinaalis lähevad omavahel vastamisi põhiturniiri parim BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja kaheksas meeskond Tallinna Ülikool. Viljandi Võrkpalliklubi (põhiturniiri 2.) mängib Audentese SG/Noortekoondisega (7.), E-Service/Neemeco SK (3.) AB Premium/Rae vallaga (6.) ja Võru Võrkpalliklubi (4.) Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskusega (5.). ESTNOR/Kiili saavutas tänavu 9., IMsport/Järvamaa 10., BIGBANK/SK Duo 11. ja Põltsamaa Võrkpalliklubi 12. koha.

Veerandfinaalid mängitakse kahe võiduni, 2. ja vajadusel 3. mäng peetakse pärast põhiturniiri tabelis kõrgemal olnud võistkonna kodusaalis. Seeria avamängud on kavas 19. märtsil, teistkordselt kohtutakse 26. märtsil. Vajadusel kolmandad mängud toimuvad 27. märtsil.