Meeste esiliigas kohtuvad eelmise hooaja finalistid

Meeste esiliigas toimub nädalavahetusel kokku 12 mängu, kui laupäeval on kavas kuus ja pühapäeval samuti kuus kohtumist. Eelmise hooaja finalistide vastasseisus jagavad punkte Viljandi Võrkpalliklubi ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi. 

Laupäeval mängib Selver Tallinn Spordikool kodusaalis EstNor/Kiiliga, AB Premium/Rae vald Audentese SG/Noortekoondisega, viiemängulist võiduseeriat pikendada üritav EMÜ/Structura kaotuseta püsiva Viljandi Võrkpalliklubiga, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Danpower/Võru Võrkpalliklubiga, kaotuseta jätkav tabelijuht Tallinna Ülikool Bigbank/Kambjaga ja ainsana võiduta jätkav Põltsamaa Võrkpalliklubi IMsport/Türiga. Kell 13 algav EMÜ/Structura ja Viljandi Võrkpalliklubi kohtumine on nähtav SIIN ning kell 14 algav Tallinna Ülikooli ja Bigbank/Kambja vastasseis SIIN.

Pühapäeval läheb Tallinna Ülikool kodusaalis vastamisi Danpower/Võru Võrkpalliklubiga, Audentese SG/Noortekoondis Bigbank/Kambjaga, EstNor/Kiili AB Premium/Rae vallaga, IMsport/Türi Selver Tallinn Spordikooliga ja Põltsamaa Võrkpalliklubi EMÜ/Structuraga. Tiitlikaitsja Viljandi Võrkpalliklubi võõrustab eelmise hooaja finalistide vastasseisus BMF/Rakvere Võrkpalliklubi, kes turniiritabelis paiknevad vastavalt kolmandal ja teisel kohal. Kell 11 Tallinna Ülikooli spordisaalis algava mängu otseülekanne on leitav SIIN ja kell 13 Audentese spordihoones peetava mängu otseülekanne SIIN.

 

Nädalavahetuse ajakava

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: