Meeste esiliigas koduvõistkonnad võiduni ei jõudnud

Meeste esiliiga tänased mängud koduvõistkondadele võidurõõmu ei pakkunud, kui edukad olid kõik võõrsil mänginud meeskonnad. Kui kolm mängu lõppesid kolme geimiga, siis ühes kohtumises sai näha maksimaalset viit geimi.

Võistluspäeva tasavägiseim kohtumine leidis aset Võrus, kus koduvõistkond Võru Võrkpalliklubi jäi 2:3 (25:23, 20:25, 25:15, 22:25, 12:15) tulemusega alla Viljandi Võrkpalliklubile. AB Premium/Rae vald kaotas koduväljakul 0:3 (15:25, 19:25, 17:25) resultaadiga BMF/Rakvere Võrkpalliklubile, ESTNOR/Kiili 0:3 (15:25, 21:25, 14:25) E-Service/Neemeco SKle ja BIGBANK/SK Duo Tartu võistkondade duellis 0:3 (13:25, 21:25, 22:25) Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskusele. Jan Solovjov tõi E-Service/Neemeco SKle 11 ja Markus Lepmets ESTNOR/Kiilile 13 punkti. Tartu võistkondade mäng on järelvaadatav SIIN.

Pühapäeval võtab Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus kodusaalis vastu Võru Võrkpalliklubi, BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Audentese SG/Noortekoondise, Viljandi Võrkpalliklubi ainsana võiduta püsiva Põltsamaa Võrkpalliklubi, BIGBANK/SK Duo AB Premium/Rae valla ja IMsport/Järvamaa tabeliliider Tallinna Ülikooli. Kell 13 algav Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskuse ja Võru Võrkpalliklubi vastasseis on otseülekandena nähtav SIIN ning kell 15 algav BIGBANK/SK Duo ja AB Premium/Rae valla mäng SIIN.