Markus Maila debüüt TalTech/Tradehouse`i peatreenerina lõppes kindla kaotusega

Naiste karikavõistlustel tehti algust neljanda veerandfinaalseeriaga, kus edasipääsu püüavad tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank. Kahemängulise seeria avavaatus kuulus kindlalt Tartu esindusele. 

Koduseinte toetust nautinud TalTech/Tradehouse pidas esimese mängu Markus Maila juhendamisel, kui geimivõiduni võõrustajad ei jõudnud, leppides kindla 0:3 (-11, -14, -15) kaotusega. Kohtumine kestis vaid 59 minutit.

Tartlannade võidus oli suurimaid teeneid Mari Arakul ja Eliise Hollasel, kes kogusid vastavalt 12 ja 11 punkti. Efektiivsusnäitaja oli Arakul +9 ja Hollasel +10. Dzintra Lember tõi koduvõistkonnale 9 punkti.

Tartlannad lahendasid 49-protsendilise vastuvõtu juures rünnakuid 43-protsendiliselt, võõrustajate vastuvõtt oli 32% ja rünnak 24%. Pallingupunkte märgiti võitjate arvele 11 ja kaotajatele 2, blokis olid Tartu esinduse edunumbrid 7-3.

TalTech/Tradehouse peab nelja parema hulka jõudmiseks võtma korduskohtumises 3:0 või 3:1 võidu ja seejärel olema parem ka kuldses geimis, tartlannadele piisab edasipääsuks kahest geimivõidust. Kordusmäng saab Tartu Ülikooli spordihoones alguse laupäeval kell 13, vastasseisule saab interneti vahendusel kaasa elada SIIN.

 

Tänase mängu kordus: 

 

Naiste karikavõistluste tulemused on nähtavad SIIN. 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: