Mäekõrguse edu saavutanud Nõlvak ja Tiisaar mängivad King of the Courti finaalis

Rannavolleduo Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar jõudsid fantastilise mängu toel Saksamaal Hamburgis toimuva King of the Courti etapi finaali.

Nõlvak ja Tiisaar osalesid pühapäeval kolme paariga vaheringis, kus oli mängus ainus järelejäänud finaalikoht. Peale rabedat algust said eestlased oma mängumootori korralikult tööle ning kogusid 15 minuti jooksul kuninga poolel koguni 23 punkti. Ühtlasi võtsid mehed enda nimele turniiri pikima kuninga poolel veedetud viibimise, kogudes järjest 11 punkti. Nõlvaku ja Tiisaare konkurendid, argentiinlased Julian Amado Azaad – Maciel Bueno Torres ja ameeriklased Hagen Smith – Bill Kolinske kogusid vaheringis vastavalt kaheksa ja neli punkti ning jäid Hamburgis finaali ukse taha.

Nõlvak sõnas vahetult peale vaheringi lõppu, et finaali viis enesekindel mäng ja hea omavaheline koostöö. “Sellises äkksurmaga vahegrupis ei saa aeglaselt peale minna. Mängida tuleb ikka nii paljuga, kui torudest tuleb,” seletas Nõlvak vaheringis suureks kasvatatud edu. Ka Tiisaare sõnul oli play-off intensiivne, aga finaali eel see muretsema ei pane. “Finaaliks leidub alati energiat,” oli Tiisaar optimistlik.

King of the Courti Hamburgi etapi finaal toimub pühapäeva õhtul Eesti aja järgi kell 20. Eestlased võtavad finaalis mõõtu norralaste Anders Moli ja Christian Sørumiga, lätlaste Aleksandrs Samoilovsi ja Janis Smedinsiga, hollandlaste Yorick de Grooti ja Leon Luiniga ning tšiillaste Estebani ja Marco Grimaltiga. Otsepilti näeb King of the Courti veebilehelt.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: