Linnarivaalide kohtumine lõppes Tartu Ülikool/Bigbanki võiduga

Tartu Ülikool/Bigbank tõusis naiste Meistriliigas koha võrra teiseks, kui linnarivaalide kohtumises võeti võit TBD Pharmatech Tartu üle.

Avageimis kogus TBD Pharmatech Tartu 18 ja teises 19 punkti. Kolmandas geimis loovutas favoriit Tartu Ülikool/Bigbank 14 punkti, millega võeti 3:0 (25:18, 25:19, 25:14) mänguvõit. Ka põhiturniiri esimeses ringis TBD Pharmatech Tartu linnarivaali vastu geimivõiduni ei jõudnud.

Kolmandas geimis koguni kaheksa punkti kogunud Ingrid Kiisk panustas võitu 15 (+10), Ingris Suvi 12 (+8) ja Liisbet Pill 11 (+10) punkti. Lill Kandimaa tõi kaotajate resultatiivseimana 10 punkti.

Tartu Ülikool/Bigbank võttis servi vastu 53- ja lahendas rünnakuid 48-protsendiliselt. TBD Pharmatech Tartu samad numbrid olid vastavalt 29% ja 25%. Blokipunkte kogus TBD Pharmatech Tartu kuus ja Tartu Ülikool/Bigbank kolm.

Nelja kaotuse kõrvale seitsmenda võidu saavutanud ja 23 punkti kogunud Tartu Ülikool/Bigbank tõusis turniiritabelis teiseks, edestades kolmandaks langenud Viljandi Metalli kolme punktiga. Kuus punkti kogunud TBD Pharmatech Tartu jätkab kuuendana. 12. veebruaril kell 17 kohtuvad Võru Kreutzwaldi 16 võimlas viiendal real paiknev BARRUS/Võru Võrkpalliklubi ja seitsmendat kohta hoidev Viimsi/Tallinna Ülikool.