Laupäeval algab naiste Meistriliiga finaalseeria. Raivo Jeenas: poolfinaalis tõid edu kogemused

Naiste Meistriliiga on jõudnud kulminatsioonini, kui pidamata on veel finaal- ja pronksmedaliseeria. Vastuse saab küsimus, kas tänavusel hooajal kaks tiitli võitnud TalTech/Tradehouse lisab auhinnakappi ka kolmanda või suudab Famila/Võru Võrkpalliklubi serveerida üllatuse. 

Kolme võiduni mängitavas finaalseerias lähevad vastamisi põhiturniiri parim TalTech/Tradehouse ja põhiturniiri kolmandana lõpetanud Famila/Võru Võrkpalliklubi. Nimetatud naiskondade teed on tänavusel hooajal ristunud neljal korral – Meistriliiga põhiturniiril jäid võrulannad alla 0:3 ja 1:3 tulemusega, Eesti karikavõistluste poolfinaalseerias kaotas Võru esindus kahel korral 0:3 resultaadiga.

Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenase sõnul sai Meistriliiga poolfinaalseerias määravaks suurem kogemustepagas. “Poolfinaalis tõid edu kogemused ja vaimne meelekindlus,” rääkis Jeenas. Juhendaja rõhutab, et finaalseerias on võrulannadel vaid võita: “finaalis on iga võidetud punkt kuldne, iga kaotatud punkt hõbedane.”

Finaalseeria esimene vaatus on kavas laupäeval kell 14 TalTechi Spordihoones, uuesti kohtutakse 7. aprillil kell 18 Võru Spordikeskuses. Kõikidele finaalseeria mängudele saab kaasa elada sport.postimees.ee vahendusel.

 

Naiste Meistriliiga finaalseeria ajakava: 

3. aprill kell 14 TalTech Spordihoone. TalTech/Tradehouse – Famila Võru VK Otseülekanne

7. aprill kell 18 Võru Spordikeskus. Famila Võru VK – TalTech/Tradehouse Otseülekanne

10. aprill kell 14 TalTech Spordihoone. TalTech/Tradehouse – Famila Võru VK Otseülekanne

 

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: