Kolmanda võidu võtnud Tartu Ülikool/Bigbank kerkis uueks tabelijuhiks

Naiste Meistriliigas jätkab täiseduga Tartu Ülikool/Bigbank, saavutades hooaja kolmanda võidu. Tartlannadele alla jäänud Viljandi Metall püsib kahe mängu järel punktita.

Viljandis toimunud kohtumises oli tasavägiseim avageim, milles võõrustajad kogusid 21 punkti. Teises geimis saavutas koduvõistkond 12 ja kolmandas 18 punkti, leppides 0:3 (-21, -12, -18) kaotusega.

Tartu esinduse mänguvankrit vedanud Ingris Suvi lahendas rünnakuid 71-protsendiliselt (17-st 12) ja lõpetas kohtumise 17 punktiga. Mängu parim oli ka Suvi kasutegur +13. Annabel Huik lisas võitu 16 punkti. Kelly Metsamärt tõi võõrustajatele 10 punkti.

Tartlannad tegid soliidse esituse rünnakul, kus nelja omavea juures näidati 50-protsendilist efektiivsust ja pallingul, lüües 13 ässa. Koduvõistkonna samad näitajad olid vastavalt 31% ja 6. Blokipunkte märgiti võitjatele seitse ja kaotajatele üks.

Uueks tabelijuhiks tõusnud Tartu Ülikool/Bigbank on kolme mänguga kogunud maksimaalsed üheksa punkti, kahes esimeses mängus geimivõiduta jäänud Viljandi Metall hoiab seitsmendat kohta.

Reedel kell 19 lähevad Tartu Ülikooli spordihoones vastamisi viiendat kohta hoidev TBD-Biodiscovery Tartu ja koht kõrgemal paiknev Tallinna Ülikool/Kikas, pühapäeval kell 18 võõrustab Tallinna Ülikool/Kikas Rae Spordikool/Viastonit. Reedese mängu otseülekanne on leitav SIIN.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN