Kolmanda järjestikuse võidu võtnud Barrus/Võru VK tõusis neljandaks

Naiste Meistriliigas läksid vastamisi lähirivaalid Barrus/Võru VK ja Rae Spordikool/VIASTON, kes enne tänast paiknesid turniiritabelis vastavalt viiendal ja neljandal kohal.

Kodusaalis mänginud Võru esindus jõudis esimese geimi 25:20 ja teise 25:21 paremusega mänguvõidust ühe geimivõidu kaugusele, misjärel vähendas Rae Spordikool/VIASTON kolmanda geimi 25:17 võiduga kaotusseisu minimaalseks. Kohtumisele pandi punkt neljanda geimiga, kui võrulannad võtsid 25:15 tulemusega 3:1 (25:20, 25:21, 17:25, 25:15) mänguvõidu.

Võru esinduse ridades tegi suurepärase mängu Salme Adeele Hollas, kes kogus 52-protsendilise rünnakuefektiivsuse juures rünnakul 16, blokis kuus ja servil kolm punkti. Mängu parim oli ka 25 punktiga üleplatsimängijaks tõusnud Hollase kasutegur +21. Haide Haring aitas võitjaid 12 ja Aigi Jukk 11 punktiga. Merili Kõrvel tõi külalistele 22 ja Liisa Põldma 11 punkti.

Kui servi vastuvõtul ja rünnakul olid võistkonnad sisuliselt võrdsed, siis selge erinevus tuli servil, kus võitjad eksisid kaheksal korral ja lõid 14 ässa. Koatajate saldo oli servil miinus viis – kümne eksimuse kõrvale kogunes viis ässa.

Kolmanda järjestikuse võidu saavutanud Barrus/Võru VK tõusis 13 punktiga neljandaks, 11 punkti teeninud Rae Spordikool/VIASTON langeks viiendaks.