Keel otsib x-faktorit, Sirelpuu tahab näha rohkem kindlust

Laupäeval, 12. märtsil toimub teine mäng Credit24 Eesti meistrivõistluste poolfinaalis TalTechi ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel. Mängu näeb otsepildis nii Duo 5 kui Postimehe vahendusel. 

Kolme võiduni peetava seeria avamängus sai TalTech tasavägise võitluse järel 3:2 võidu.

12. märts kell 17.00 (Pärnu SH) Pärnu VK – TalTech (vaata live-skoori)

Pärnu meeskonna jaoks leidis avakohtumises aset veel üks negatiivne seik, kui brasiillasest nurgaründaja Gabriel Cavalcante vigastas mängu lõpus jalga. Peatreener Avo Keele sõnul ei oska ta hetkel öelda, kas mees saab laupäeval meeskonda aidata. “Füsio poolt oli esimene hinnang, et midagi väga tõsist seal pole. Aga et meil trenn on täna alles ees, siis on mul raske kinnitada, kas ta mängib või ei, eks see selgub jooksvalt,” ütles juhendaja.

Mängijatelt ootab ta paremat mentaalset valmisolekut. “Oleme sellest mängijatega korduvalt rääkinud, et mul on raske mõista, et treener peaks nahast välja pugema ja motivatsioonikõnesid pidama oluliste mängude eel. See peaks ikka mängijate seest tulema, sest meil on play-offid juba mõnda aega käimas. Tahaksin selgelt agressiivsemat tegutsemist platsil näha, reamängudes olen seda näinud, aga need pole enam reamängud. Püütakse küll, aga mingi X-faktor on meil puudu ja seetõttu me selle esimese kohtumise ka kaotasime.”

TalTechi peatreener Janis Sirelpuu tahab kordusmängus näha rohkem kindlust. “Alustasime esimest mängu kehvasti, liiga otsivalt. Lõime avageimis vist seitse korda blokki ja tegime samapalju servivigu, peaksime kindlasti teist kohtumist paremini alustama. Viiendat geimi ei taha ükski treener, seega tahaksin näha rohkem kindlust, et fookust suudetaks hoida algusest lõpuni ja oleks rohkem kannatust,” ütles Sirelpuu laupäevase mängu eel.

Vaata ajakava.

Teises poolfinaalpaaris Tartu Bigbanki ja Tallinna Selveri vahel toimub seeria teine mäng pühapäeval kell 17.00 Tallinnas Sõle spordikeskuses. Vaata live-skoori.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: