Kas Tallinna Ülikool suudab Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalis TalTechile vastu saada?

Neljapäeval, 28. oktoobril kell 19.30 pannakse pall mängu Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaali avamängus esiliigameeskonna Tallinna Ülikooli ja TalTechi vahel (vaata live-skoori). Tallinna Ülikooli spordihoones toimuvast kohtumisest teeb otseülekande Võrkpall24 portaal.

Korduskohtumine peetakse 9. novembril kell 19.00 TalTechi spordihoones.

Hetkel esiliigas viiendal kohal olev Tallinna Ülikooli meeskond on aastaid esiliiga tipus olnud ja meeskonnas on mitmeid meistriliiga kogemusega mängijaid nagu Siim Põlluäär, Tanel Uusküla, Reimo Kuri, Virko Vantsi, Karl Maidle, Karel Ellerma jt. Tõsi, sel hooajal on hädas oldud vigastustega, mis on ka tulemusi mõjutanud. Meeskonda juhendab Argo Arak, kes on ka mängijana üles antud.

Esiliiga avamängus anti vigasuste tõttu loobumisvõit E-Service/Neemecole, seejärel saadi 3:1 võit Viljandi VK vastu ja oldi 3:0 üle Audentese SG/Noortekoondisest.

Sel hooajal võrreldes eelmisega selgelt tugevamaks muutunud TalTechiga on kahe hooaja vahel liitunud sidemängija Martti Keel, nurgaründajad Kevin Saar ja Rauno Tamme, diagonaalründajad Matej Šmidl ja Kaur Erik Kais. Meeskonnas jätkavad Rasmus Meius, Cris Karlis Lepp, Mihkel Tanila, Remo Torn, Sten Perillus. Lisaks kuuluvad koosseisu Jan Markus Üprus, Markus Maila ja viimase liitujana on nimekirja lisatud libero Alari Saar.

Credit24 Meistriliigat alustasid peatreener Janis Sirelpuu hoolealused 3:0 võiduga RTU/Robežsardze/Jurmala üle, seejärel jäädi 1:3 alla Tartu Bigbankile. Täna õhtul kohtub TalTech liigamängus võõrsil Pärnu Võrkpalliklubiga.

Selle paari võitja kohtub poolfinaalis Tallinna Selveri ja Viljandi Võrkpalliklubi vahelise veerandfinaali võitjaga. Avamängu võitis 3:0 Selver.

Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis loetakse esimesena punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.