Jätkub registreerimine Petronas Beach Fest rannavollefestivalile

8.-9. juulil toimub Pärnu rannas suur võrkpallipidu, kui kavas on kaheteistkümnes noorte rannavollefestival Petronas Beach Fest ja teistkordselt täiskasvanute turniir. Kõikidele esimeses etapis registreerunutele on garanteeritud Petronas Beach Festi tasuta särk. 

Pärnusse oodatakse osalema noori võrkpallureid vanusegruppides U14, U16, U18 ja U20. Rannavollefestival alustas 2011. aastal, kui Pärnu rannas oli kahel päeval ja kümnel väljakul mängimas umbes 150 noort võrkpallurit. Tänaseks on jõutud umbes 400 osaleja ja 20 platsini. Osalenud on külalisi Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Venemaalt ja isegi Kasahstanist.

Käesoleval aastal on korraldajate eesmärgiks lisaks kohalikele noortele pakkuda konkurentsi rannapalluritele Soomest, Rootsist, Lätist ja Leedust. Petronas Beach Festival kuulub ka noorte Eesti karikavõistluste arvestusse (välja arvatud U20 vanuseklass).

U16 ja U20 vanusegrupid alustavad turniiri 8. juulil ning mängivad ühel päeval. U14 ja U18 alustavad turniiri 9. juulil ning mängivad ühel päeval. Mängude algus on 8. juulil U16 vanuseklassis kell 10 ja U20 kell 11 ning 9. juulil U18 vanuseklassis kell 10 ja U14 kell 11. Registreerimine lõpeb 15 minutit enne mängude algust.

Osavõtutasu on kuni 12. juunini (kaasa arvatud) 17 eurot ja kuni 3. juulini 22 eurot võistkonna kohta. Alates 4. juulist ja kohapeal on osavõtutasu 30 eurot võistkonna kohta. Osavõtutasu ei ole tagastatav.

Tasuta särk on garanteeritud kõikidele esimeses etapis ehk kuni 12. juunini (kaasa arvatud) registreerunutele. Parimatele on rohkelt auhindu välja pannud erinevad toetajad. Võitluste juhend on leitav SIIN  ja registreeruda saab SIIN.

Võimalus on soetada ööbimine kahele/kolmele Pärnu Rannastaadioni Hostelis koos hommikusöögiga. Majutuse hind sõltub inimeste ja ööde arvust. Huvi korral kirjuta emailil laura@volley.ee

Pakette on võimalik osta kuni 19. juunini või kohtade täitumiseni

 

Maksmine:
MTÜ Pärnu Võrkpalliklubi
Pank: Swedbank
BIC : HABAEE2X
IBAN: EE872200221015624603

Selgitusse palutakse märkida: Petronas Beach Fest, osalejate nimed ja vanuseklass (ööbimise korral majutus ja kuupäevad). Registreerimine on kinnitatud pärast osavõtumaksu tasumist Pärnu Võrkpalliklubi arvele.

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: