Hollas ja Soomets mängivad Šveitsis pronksi peale

Rannavollepaar Heleene Hollas – Liisa Soomets kaotasid Šveitsis Locarnos toimuva Beach Mastersi turniiri poolfinaalis šveitslannadele Leona Kernenile ja Annique Niederhauserile tulemusega 1:2 (16:21, 21:14, 9:15) ning heitlevad pärastlõunal pronksi nimel.

Poolfinaali alustas selgelt paremini kohalik paar, aga Hollas ja Soomets suutsid teises geimis taset tõsta ning võitja selgitamise otsustavasse geimi viia. Kolmas vaatus oli võrdsete heitlus, kuni lõpu eel ei suutnud eestlannad kuidagi palli piiridesse suunata ning mitu järjestikust omaviga viisid Šveitsi paari finaali. Soometsa sõnul ei saa poolfinaali sooritusega rahule jääda. “Terve mäng tegelikult logises ega leidnud head mängurütmi üles. Oma rünnak oli liiga lahja, peab enesekindlamalt tegutsema,” vihjas ta kohamängu eel arengukohtadele.

Hollase ja Soometsa pronksimatši vastased on šveitslannad Mara Betschart ja Sarina Kissling, kes kaotasid teises poolfinaalis 0:2 (16:21, 21:23) Dunja Gersonile ja Laura Caluorile. Kolmanda koha heitlus algab Eesti aja järgi kell 16, otsepilti näeb YouTube‘ist. Õhtul kell 18 saab samalt lingilt jälgida turniiri finaali.