Toimumiskohad

PiirkondKorraldaja Kontakt Asukoht
Tartu Kristjan Kaiskristjan.kais@ut.ee 5115116ALeCoq Spordimaja kõrval
PärnuHarri Palmarharripalmar@gmail.com 53447761Sportland Beach Arena
ViljandiTauno Lipptauno.lipp@volley.ee 51980229Viljandi järve rannaväjakud
KäärikuKristiina Koplikristiina.kopli@gmail.com 5162491Kääriku Spordikeskus
TõrvaKadri Pilmkadri@kmprojekt.ee 56629999Tõrva, Riiska järve rannaväljakud
VõruTimo Kuustimokuus24@gmail.com 56990500Võru Pargi mänguväljakud, Kreuzwaldi 16
PõlvaEts Himma58652753Põlva järve rannaväljakud
PaidePiret Reinfeldpiret.reinfeld@mail.ee 5042105Paide, Tehisjärve äärsed valjakud
TaeblaEnn Kergeenn.kerge@mail.ee 5286016Tallinna mnt 6
HiiumaaÜlari Kaibaldulari.kaibald@gmail.com 5051709Reisib ringi mööda Hiiumaad
RakvereRene Kuusikkuusikrene@gmail.com 55575231Rakvere linnastaadioni liivaväljakud, Kastani pst 12
JõhviAime Luukaime.luuk@energia.ee 56693944Jõhvi jalgpallistaadioni juures
KohilaIngrid Kangurkohilavorkpalliklubi@gmail.com 57832518Kohila liivaväljakud, Viljandi mnt.11
PiritaLaura Rogenbaumlaura@volley.ee 5231971Pirita rand, Tallinn
PõltsamaaElmo Krummelmo@personaaltreening.ee 55612255Põltsamaa
KloogarannaIllimar Grossgross.illimar@gmail.com 56679549Kloogaranna väljakud
KuressaareKristi Põld kristi.pold@gmail.com 5203536Kuressaare rand
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: