Famila/Võru Võrkpalliklubi ja Tallinna Ülikool selgitavad viimase poolfinalisti

Naiste Meistriliiga põhiturniiril on pidamata üks mäng, mis toimub kolmapäeval. Ühtlasi saab selgeks neljas poolfinalist. 

Põhiturniiril esikoha saavutanud TalTech/Tradehouse võitis kaheksast mängust seitse ja teiseks tulnud Tartu Ülikool/Bigbank neli mängu. Koha poolfinaalis on kindlustanud ka kolm võitu noppinud Audentese SG/Noortekoondis, kes hetkel paikneb kolmandal real.

Põhiturniiri viimases kohtumises lähevad kolmapäeval kell 18 vastamisi kodusaalis mängiv Famila/Võru Võrkpalliklubi ja Tallinna Ülikool, põhiturniiri esimeses ringis jäi omavahelises mängus 3:0 tulemusega peale Võru naiskond. Otseülekanne on Võru Võrkpalliklubi Facebookis nähtav SIIN.

Võru esindus vajab edasipääsuks kaht geimivõitu, mis tagaks võrulannadele põhiturniiri kolmanda koha. Tallinna Ülikool peab omakorda poolfinaali jõudmiseks võtma 3:0 või 3:1 võidu, seejuures 3:0 võit tagaks Tallinna Ülikoolile põhiturniiri kolmanda koha. Tallinna naiskonna 3:1 võidu korral annaks üldiste geimipunktide suhte võrdlus suure tõenäossuega kolmanda koha Audentese SG/Noortekoondisele ja neljanda TLÜ-le.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: