Esimeses veerandfinaalmängus võitjas kahtlust ei tekkinud

Viimsi/Tallinna Ülikooli ja TalTech/Tradehouse`i teisipäevase kohtumisega sai alguse naiste karikavõistluste esimene veerandfinaalseeria, mis sarnaselt ülejäänutele koosneb kahest vastasseisust. Avamäng kujunes ühepoolseks.

Sõle Spordikeskuses toimunud esimene veerandfinaalmäng pakkus pealtvaatajatele kolmegeimilise vastasseisu, mille avageim lõppes võõrsil mänginud TalTech/Tradehouse`i 25:13 paremusega. Teises ja kolmandas geimis kogusid võõrustajad 15 ja 14 punkti, mis tähendas külaliste 3:0 (25:13, 25:15, 25:14) võitu.

Soomlanna Milja Raitis panustas võitu 12 punkti, millest koguni viis olid serviässad. Just servijoone taga oli kogu TalTechi naiskond suurepärases hoos, kui kokku saavutati 17 servipunkti. Võõrustajate arvele märgiti viis ässa. Marily Lass, Kätriin Põld ja Dzintra Lember lisasid võitu üheksa punkti. Koduvõistkonna ridades keegi kahekohalise resultaadini ei jõudnud, parimana kogus Stefi Siht seitse punkti.

Kordusmäng on kavas 27. oktoobril kell 19.15 TalTechi spordihoones. Viimsi/Tallinna Ülikool peab edasipääsuks võtma 3:0 või 3:1 võidu ning seejärel olema parem ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad edasipääsu TalTech/Tradehouse`ile. Ülejäänud veerandfinaalpaarides mängivad Viljandi Metall ja Tartu Ülikool/Bigbank, Biodiscovery Tartu ja Rae Spordikool/VIASTON ning Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Audentese SG/Noortekoondis.