EMÜ/Structura neljandaks tõusnud Danpower/Võru Võrkpalliklubilt geimi ei võtnud

Viis meeste esiliiga tänast mängu lõppesid kolme geimiga, vaid ühes mängus sai näha nelja geimi. Turniiritabeli esikolmik täna geimi ei loovutanud.

Ainus neljageimiline kohtumine toimus Kiili spordihoones, kus koduvõistkond EstNor/Kiili võitis 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:22) Audentese SG/Noortekoondise. Tanel Peelo panustas võitu 19 punkti, Mati Juus tõi kaotajatele 16 punkti. Selver Tallinn Spordikool mängis kodupubliku abiga 3:0 (25:19, 25:17, 25:13) üle Põltsamaa Võrkpalliklubi, Danpower/Võru Võrkpalliklubi 3:0 (25:22, 25:18, 25:20) EMÜ/Structura ja tiilikaitsja Viljandi Võrkpalliklubi 3:0 (25:14, 25:13, 25:22) IMsport/Türi. Võru meeskonna resultatiivseimaks tõusis 12 punkti kogunud Tarvo Täht, Rauno Kink vastas EMÜ/Structura ridades 11 punktiga. 14 punktiga andis Viljandi esinduse võitu suurima panuse Hergo Hansman, Karl Jakobson kogus IMsport/Türi ridades 10 punkti.

Bigbank/Kambja kaotas kodusaalis 0:3 (11:25, 5:25, 18:25) teisel kohal paiknevale BMF/Rakvere Võrkpalliklubile ja AB Premium/Rae vald 0:3 (19:25, 11:25, 16:25) tabelijuht Tallinna Ülikoolile.

Tallinna Ülikoolil on parimana koos 53 punkti. BMF/Rakvere Võrkpalliklubi järgneb teisena 47, Viljandi Võrkpalliklubi kolmandana 42 ja Danpower/Võru Võrkpalliklubi neljandana 32 punktiga. Viiendal real paiknev Selver Tallinn Spordikool on noppinud 31 ja kuuendat kohta hoidev EMÜ/Structura 29 punkti. 15. veebruaril kell 19 võõrustab Audentese SG/Noortekoondis BMF/Rakvere Võrkpalliklubi.