Eliise Kohv ja Siim Tammearu võitsid kolmanda etapi järjest

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride kolmandale etapile tuli mängima 14 paari, kes paigutati vastavalt avaetapi punktidele kahe-miinuse-tabelisse.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali edetabeli liidrid Eliise Kohv ja Siim Tammearu ning Renate Pikk ja Johann Olaf Lääne. Läbi miinusringi tulid neile vastu Helerin Hansman ja Hergo Hansman ning Kadri Leiten ja Tõnu Leemet. Poolfinaalidest jäid kõige napimalt välja Heidi Tuul ja Mihkel Luidalepp ning Marge Läll ja Kunnar Kangro, kellele kokkuvõttes viies koht.

Poolfinaalides jätkasid võidukat seeriat Kohv ja Tammearu ning Pikk ja Lääne, pronksikohtumises jäid peale Leiten ja Leemet. Kahe kaotuseta püsinud paari omavahelise lahingu võitsid Kohv ja Tammearu, kellele see oli juba kolmandaks järjestikuseks etapivõiduks. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad maksimaalse 60 punktiga Kohv ja Tammearu, teist kohta hoiavad 36 punktiga Tuul ja Luidalepp ning neist kahe punkti kaugusel on Läll ja Kangro.

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride neljas etapp toimub Rannakeskuses 14. juulil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Segapaaride 3. etapi lõppjärjestus:

1. Eliise Kohv ja Siim Tammearu

2. Renate Pikk ja Johann Olaf Lääne

3. Helerin Hansman ja Hergo Hansman

4. Kadri Leiten ja Tõnu Leemet

5. Heidi Tuul ja Mihkel Luidalepp

5. Marge Läll ja Kunnar Kangro

7. Karen Männiste ja Ingvar Sepp

7. Jaanika Unt ja Germo Matt

9. Kristi Männamets ja Aleks Mõttus

9. Margit Antson ja Martin Kimmel

9. Kaidi Kleinson ja Sander Lepp

9. Kirke Paris ja Erik Paris

13. Rebekka Soosaar ja Marti Soosaar

13. Kristel Loorits ja Silver Ero

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: