Tallinna Ülikool/Kikas tõusis Balti liigas teiseks

Naiste Balti liiga jätkus täna Eesti võistkondade omavahelise kohtumisega, kui vastamisi läksid Audentes SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool/Kikas. Kindla võidu võttis Tallinna Ülikool/Kikas. 

Audentese spordihoones toimunud mängus favoriidikoormat kandnud Tallinna Ülikool/Kikas geimi ei loovutanud, saavutades 3:0 (25:21, 25:14, 25:17) võidu. Ka põhiturniiri esimeses ringis jäi omavahelises kohtumises peale Tallinna Ülikool/Kikas, kes võttis kodupubliku abiga 3:0 (25:16, 29:27, 25:10) võidu.

Tänases kohtumises tegi silmapaistva etteaste Raili Hunt, kes panustas +13 punkti juures võitu 16 punkti. Kätriin Põld lisas 12 ja Merilin Paalo 11 punkti. Detsembrikuu parim mängija Eva Liisa Kuivonen tõi võõrustajatele 12 ja Sonja Siimson 10 punkti.

Tallinna Ülikool/Kikas lahendas rünnakuid 44- ja Audentes SG/Noortekoondis 31-protsendiliselt, blokis jäid võitjad peale punktidega 7-4 ja servil 7-2. Kohtumise kordus on nähtav SIIN.

41 punkti kogunud Tallinna Ülikool/Kikas tõusis Balti liigas teiseks, möödudes samade punktide juures Tartu Ülikool/Bigbankist. Audentes SG/Noortekoondis on 26 punktiga seitsmes. Tänane mäng läks ka Eesti meistrivõistluste arvestusse, kui Tallinna Ülikool/Kikas kerkis 32 punktiga uueks tabelijuhiks. Audentes SG/Noortekoondis hoiab Meistriliigas 15 punktiga neljandat kohta.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: