Eesti naiskondade jaoks jätkub Balti liiga hooaeg Lätis ja Leedus

Naiste Balti liigas on nädalavahetusel kavas seitse vastasseisu, mis kõik peetakse Lätis ja Leedus. Eesti esindused on võistlustules seega võõrsil, kui Audentes SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool/Kikas mängivad Läti naiskondadega ning Tartu Ülikool/Bigbank ühe Läti ja ühe Leedu võistkonnaga. 

Turniiritabeli kolmas naiskond Tartu Ülikool/Bigbank kohtub laupäeval tabeli viimase SUFA/DU-ga, kuuendat kohta hoidev Audentes SG/Noortekoondis kolm kohta madalamal paikneva Riia Stradina Ülikool/MVS-iga ja viiendal real paiknev Tallinna Ülikool/Kikas tabeli seitsmenda Riia Võrkpallikool/LU-ga.

Pühapäeval mängib Tallinna Ülikool/Kikas Riia Stradina Ülikool/MVS-iga, Audentes SG/Noortekoondis Riia Võrkpallikool/LU-ga ja Tartu Ülikool/Bigbank Jonavos Aušrinega. Algselt pidi nädalavahetusel võistlustules olema ka Barrus/Võru Võrkpalliklubi, kuid võistkonda tabanud koroonaviiruse tõttu võrulannad reisi piiri taha ette ei võta. Tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse`ile nädalavahetusel Balti liiga mänge kavas ei ole.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: