Eesti meistrivõistluste poolfinaalid tõotavad lahinguid, otseülekannet näeb Postimehest

Pärnus toimuvatel Kiirkasiino rannavolle Eesti meistrivõistlustel pääsesid medalite eest heitlema Urmas Piik – Siim Ennemuist, Kaspar Pomerants – Rauno Tamme, Kaur Erik Kais – Rasmus Meius ja Kristo Kollo – Karl Jaani ning Liisa-Lotta Jürgenson – Eva Liisa Kuivonen, Gerli Gull – Mari Loorman, Maret Kuuse – Laura-Liisa Maiste ja Maria Säästla – Annaliisa Mals.

Pühapäevasest mängupäevast näitab otsepilti Postimehe portaal.

Nii mehed kui naised võistlesid neljas nelja paariga alagrupis. Meeste seas jõudsid kahe võidu ja alagrupi esikohaga otse veerandfinaali Urmas Piik – Siim Ennemuist, Rasmus Meius – Kaur Erik Kais, Kristo Kollo – Karl Jaani ja Kaspar Pomerants – Rauno Tamme. Kaheksandikfinaalist väljusid võidukalt Dmitri Korotkov – Indrek Verro, Jaan Rebel – Kaarel Pomerants, Kaarel Kais – Argo Arak ja Mihkel Nuut – Karl Maidle.

Veerandfinaalis läksid vastamisi Piik – Ennemuist ja Korotkov – Verro, nelja parema sekka edenesid 2:0 võiduga Kiirkasiino suvetuuri võitnud Piik ja Ennemuist. Poolfinaali jõudsid ka Pomerants – Tamme, kes võitsid 2:1 Rebel – Pomerantsi. Veerandfinaalis ei vääratanud ka 2:0 Nuudi ja Maidle alistanud favoriidid Kais – Meius. Õhtu lõpetas veerandfinaal Kollo – Jaani ja vanameistrite Kais – Araku vahel, mille võitsid 2:0 esimesed.

Vaata kõiki meeste tulemusi.

Naiste turniiril teenisid alagrupi võiduga pääsu veerandfinaali Liisa-Lotta Jürgenson – Eva Liisa Kuivonen, Maret Kuuse – Laura-Liisa Maiste, Erle Püvi – Kristi Nõlvak ja Maria Säästla – Annaliisa Mals. Tänu kaheksandikfinaali võidule jätkus turniir ka Lill Kandimaal ja Carmel Varesel, Liisa Põldmal ja Salme Adeele Hollasel, Gerli Gullil ja Mari Loormanil ning Lidia Lellsaarel ja Marta Nelisel.

Veerandfinaalis võtsid kindla võidu favoriidid Jürgenson – Kuivonen, kes alistasid 2:0 Lill Kandimaa ja Carmel Varese. Taas jõudsid nelja parema sekka ka Gull – Loorman, kes lõpetasid 2:0 võiduga veerandfinaalis Nõlvaku ja Püvi turniiri. Koha poolfinaalis napsasid ka Kuuse – Maiste, võites 2:0 Põldma – Hollast. Viimasena võitlesid end nelja sekka Säästla – Mals, võites 2:1 Lellsaart ja Nelist.

Vaata kõiki naiste tulemusi.

Pühapäeval peetakse paralleelselt Eesti meistrivõistluste kohamängudele ka King of The Court turniir paaridele, kes kaheksandik- ja veerandfinaalis konkurentsist langesid. Võistlus algab kell 11.00.

Eesti meistrivõistluste finaalpäeva ajakava Pärnu rannas Sportland Beach Arenal:

10.00 naiste 1. poolfinaal: Jürgenson / Kuivonen – Gull / Loorman

10.45 naiste 2. poolfinaal: Säästla / Mals – Kuuse / Maiste

11.30 meeste 1. poolfinaal: Piik / Ennemuist – Pomerants / Tamme

12.15 meeste 2. poolfinaal: Kollo / Jaani – Kais / Meius

13.00 naiste pronksikohtumine

14.00 meeste pronksikohtumine

15.00 naiste finaal

16.00 meeste finaal

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: