Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus kaotas põnevusmängus Võrule

Meeste esiliiga tänastest mängudest osutus põnevaimaks Tartus toimunud kohtumine, milles läksid vastamisi Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus ja Võru Võrkpalliklubi. Tabeliliider Tallinna Ülikool jätkas ilusat seeriat.

Kodusaalis mänginud Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus asus Võru esinduse vastu geimidega 1:0 ja 2:1 juhtima, kuid pidi lõpuks leppima valusa 2:3 (25:19, 17:25, 25:20, 21:25, 15:17) kaotusega. Seejuures oli Tartu meeskonnal viiendas geimis seisul 14:12 kasutada kaks ja seisul 15:14 üks matšpall. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Koduväljakul pidi kaotusega leppima ka teine Tartu võistkond BIGBANK/SK Duo, kes kaotas 0:3 (15:25, 19:25, 21:25) tulemusega AB Premium/Rae vallale. Kohtumise kordus on leitav SIIN. Kümnenda järjestikuse võidu võtnud tabelijuht Tallinna Ülikool mängis võõrsil 3:0 (25:14, 25:16, 25:17) resultaadiga üle IMsport/Järvamaa. Karel Ellermaa ja Ott Nauts panustasid Tallinna Ülikooli võitu võrdselt üheksa punkti, Karl Jakobson ja Kristjan Palm tõid IMsport/Järvamaale kaheksa punkti.

Viljandi Võrkpalliklubi võitis kodupubliku abiga 3:0 (25:21, 25:16, 25:21) ainsana võiduta jätkava Põltsamaa Võrkpalliklubi ja BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:1 (25:18, 23:25, 25:17, 25:21) Audentese SG/Noortekoondise. Kaarel Pomerants, Deivid Armulik ja Mihkel Hiielaid olid 10 punktiga Rakvere meeskonna resultatiivseimad, Jan Stog kogus Audentese SG/Noortekoondise ridades 13 punkti.

Tallinna Ülikool (30 punkti) hoiab 10 võiduga turniiritabelis esikohta. E-Service/Neemeco SK (25) on teisena noppinud kaheksa, BMF/Rakvere Võrkpallillubi (20) kolmandana samuti kaheksa ja Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus (22) neljandana seitse võitu.