Credit24 Meistriliiga aasta viimased mängud: Selver ja TalTech kohtuvad taas, Pärnu mängib Jelgavaga

Sel nädalavahetusel peetakse kalendriaasta viimased mängud Credit24 Meistriliigas, kui Eesti klubidest tulevad väljakule Tallinna Selver, TalTech ja Pärnu Võrkpalliklubi. 

Pärnu meeskond sõidab taaskord Lätti, kus minnakse reedel kell 20.00 vastamisi VK BIOLARS/Jelgava MSGga (vaata live-skoori).

Niigi hõredate ridadega Pärnu meeskond jäi äsja ilma veel ühest mängijast, sest pikalt peapõrutuse tõttu vigastusepausil olnud kanadalasest temporündaja Kevin Lebreux´ga otsustati kokkuleppel leping lõpetada. Eelmisel nädalal Pärnu juures testimisel viibinud venelasest nurgaründajaga aga otsustati lepingut mitte sõlmida ja nii otsitakse jätkuvalt nurgaründajat ning nüüd ka temporündajat.

Pärnu pidas ka eelmisel nädalal mänge Lätis, kui Jekabpilsi Luši vastu teeniti 3:1 võit ja Daugavpilsi Ülikoolile/Ezerzemele kaotati 1:3.

Liigatabelis on Pärnu 9 punktiga viiendal real, Jelgava pole kuue mänguga suutnud võiduarvet avada ja on viimasel kohal. Omavahel sel hooajal veel mängitud pole ja kindlasti soovib Avo Keele juhendatav meeskond aasta võidukalt lõpetada.

“Jah, otsime nüüd kahte meest. Ja antud hetkel on nii, et kui peaks kellegagi midagi juhtuma kas trennis või mängus, siis see mängija saab olla ainult side, sest teistele meil füüsiliselt vahetust ei ole,” võtab Keel keerulise olukorra kokku ja tõdeb, et varasemalt tal treenerikarjääris nii rasket seisu olnud polegi. “Jaanuari lõpuni on aega otsida, aga ega väga head valikut pole, et saaksime meie tingimustele vastavalt siia kellegi tuua. Aga aasta tahame kindlasti võidukalt lõpetada, et tabelis oleks 12 punkti,” lisab peatreener.

Selver ja TalTech kohtuvad taas

Eile Aadu Luukase karikavõistlustel teist korda vastamisi läinud Selver ja TalTech mängivad taas omavahel pühapäeval, 19. detsembril kell 17.00 Sõle spordikeskuses (vaata live-skoori).

Selver on Credit24 Meistriliigas Tartu Bigbanki järel teisel kohal, punkte on koos 20. TalTech asub Selverist koht tagapool, kirjas on 19 punkti.

Lisaks eilsele karikamängule sai Selver esimeses karika poolfinaalis 3:2 võidu, liigamängus teenis aga TalTech novembri alguses 3:0 võidu.

Üks kohtumine toimub ka järgmisel nädalal, kui 23. detsembril mängivad Jelgava ja Daugavpils. Seejärel jätkub liiga juba 2022. aasta 8. ja 9. jaanuaril.

Järgmisel kolmapeäval peetake aga Tartus Aadu Luukase karikavõistluste finaalid nii naistele kui meestele. Naiste finaalis mängivad kell 16.00 TÜ/Bigbank ja Audentese SG/Noortekoondis, meeste finaalis lähevad kell 19.00 vastamisi Selver ja Bigbank.

Vaata tabeliseisu ja tulemusi.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: