BMF/Rakvere VK oli eelmise hooaja finalistide vastasseisus parem Viljandi Võrkpalliklubist

Meeste esiliigas läksid täna vastamisi eelmise hooaja hõbemedalist BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja tiitlikaitsja Viljandi Võrkpalliklubi. Türis sai näha tõelist maratongeimi.

Kodusaalis mänginud Viljandil oli avageimis 25:24 eduseisus kasutada geimpall, kuid seda võõrustajad realiseerida ei suutnud ja lõpuks lepiti 25:27 kaotusega. Teises geimis jäi Viljandi meeskond alla 21:25 ja kolmandas 14:25 tulemusega, mis kokkuvõttes tähendas Rakvere esinduse 3:0 (27:25, 25:21, 25:14) võitu. Seitsme võiduga alustanud Viljandi jaoks oli tegemist tänavuse hooaja esimese kaotusega.

IMsport/Türi jäi kodusaalis 0:3 (32:34, 22:25, 19:25) resultaadiga alla Selver Tallinn Spordikoolile ja ainsana võiduta jätkav Põltsamaa Võrkpalliklubi 1:3 (25:23, 16:25, 23:25, 22:25) EMÜ/Structurale.

Ainsana kõik mängud võitnud Tallinna Ülikool oli kodupubliku abiga 3:1 (23:25, 25:18, 25:11, 25:17) parem Danpower/Võru Võrkpalliklubist, Audentese SG/Noortekoondis 3:0 (25:14, 25:10, 25:10) Bigbank/Kambjast ja EstNor/Kiili 3:0 (28:26, 25:22, 25:21) AB Premium/Rae vallast. Jan Solovjov tõi EstNor/Kiilile 13 ja Karlis Klaar AB Premium/Rae vallale 19 punkti. Tallinna Ülikooli spordisaalis toimunud mängu kordus on leitav SIIN ja Audentese spordihoones peetud mängu kordus SIIN.

Tallinna Ülikool hoiab üheksast mängust kogutud 26 punktiga turniiritabelis esikohta. BMF/Rakvere Võrkpalliklubi järgneb ühe enampeetud mängu juures samuti 26 punktiga, kaheksa mänguga 20 punkti kogunud Viljandi Võrkpalliklubi on kolmas. EMÜ/Structural on neljandana kirjas 19 punkti.