BMF/Rakvere VK lülitas Tallinna Ülikooli konkurentsist, edasi pääses ka Võru VK

Meeste esiliigas jõudsid laupäeval poolfinaali põhiturniiri parim BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja põhiturniiri neljas Võru Võrkpalliklubi, E-Service/Neemeco SK ja AB Premium/Rae vald selgitavad homme viimase poolfinalisti.

Kahe võiduni peetud veerandfinaalseeria avamängus 3:2 võidu saavutanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi oli edukas ka teises kohtumises, kui kodupubliku abiga mängiti Tallinna Ülikool üle 3:0 (25:23, 25:16, 25:17) tulemusega. Rakvere meeskonna 3:2 ja 3:0 võiduga lõppesid ka põhiturniiri omavahelised mängud.

Veerandfinaalseeria 3:0 võiduga Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskuse üle avanud Võru Võrkpalliklubi kindlustas edasipääsu koduväljakul, kus võeti 3:1 (24:26, 25:20, 25:21, 25:18) võit. Põhiturniiril mängis Võru esindus Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskuse 3:2 tulemusega üle nii võõrsil kui kodusaalis toimunud kohtumises.

Kui veerandfinaalseeria esimeses mängus teenis võõrsil mänginud E-Service/Neemeco SK AB Premium/Rae valla üle 3:1 võidu, siis kodusaalis leppis põhiturniiri kolmas meeskond E-Service/Neemeco SK 1:3 (23:25, 25:20, 18:25, 26:28) kaotusega. Viimane poolfinalist selgub Tallinna 32. Keskkoolis 27. märtsil kell 12 algavas mängus. Eelmisel nädalavahetusel kindlustas esimesena koha nelja parema hulgas põhiturniiril teiseks tulnud Viljandi Võrkpalliklubi.