Audentese spordigümnaasium ootab õppima rannavõrkpallureid!

Audentese spordigümnaasiumi rannavõrkpalli osakonda kandideerimise tähtaega pikendati 31. märtsini. 

Sel aastal saab Audenteses esmakordselt lisaks saalivõrkpallile kandideerida ka rannavolle osakonda, seega kõik noored võrkpallurid, kes tunnevad, et just rannavõrkpall on neile kõige südamelähedasem, on oodatud kandideerima.

Rannavõrkpalli osakonda kandideerida soovijad saavad ühendust võtta Eesti Võrkpalli Liidu peasekretäri Helen Veermäega: email: helen@volley.ee.

Audentese tutvustav video:

Audentes pakub mitmekülgseid võimalusi

Audentese Spordigümnaasiumi tüdrukute osakonna sportlastele on võistlusväljundiks mängud naiste Balti liigas ja Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel ning Eesti täiskasvanute karikavõistlustel. Lisaks on enamik Audentese SG/Noortekoondise õppur-sportlasi ka Eesti noortekoondiste kandidaadid või kuuluvad omaealiste koondisesse. Noormeeste võistkond osaleb Eesti esiliigas, samuti on enamik Audentese SG/Noortekoondise meeskonna mängijaid noortekoondiste kandidaatideks või kuuluvad omaealiste koondisesse.

Õpilaskandidaatide nimekirjade koostajaks on spordialaliidud, kes esitavad need kinnitamiseks Eesti Olümpiakomiteele (EOK). Seejärel edastab EOK kinnitatud koondnimekirja Audentese spordigümnaasiumile. Vastuvõtukomisjoni koosseisu kuuluvad Audentese, EOK ja vastava spordialaliidu esindajad.

Spordigümnaasiumi õpilastele on tagatud gümnaasiumiõpingud, majutus, toitlustus ja spordimeditsiiniline teenindus ühel territooriumil. Audentese meeskonda kuuluvad professionaalsed tunnustatud treenerid, kellest paljud juhivad spordialaliitude noorte või täiskasvanute koondisi.

Lisaks erialatreeningutele on õppur-sportlastel võimalus kasutada ka ujulat, samuti spordipsühholoogi jt tugipersonali abi.

Spordigümnaasiumi õpilastel on võimalik lisaks keskhariduse omandamisele ja treenimisele läbida ka treeneri kutsekvalifikatsiooni tasemekoolitus „Abitreener, tase 3”.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: