Audentese SG/Noortekoondis võttis tiitlikaitsjalt punkti

Naiste Balti liigas tegi ilusa tagasituleku Audentese SG/Noortekoondis, kes viis kohtumise Kaunas VDU vastu pärast kahe geimi kaotust otsustavasse viiendasse geimi.

Audentese SG/Noortekoondis kaotas esimese geimi 25:27 ja teise 8:25 tulemusega. Kodupubliku rõõmuks jäi Audentese SG/Noortekoondis kolmandas geimis peale 25:23 ja neljandas 25:21 resultaadiga, mis tähendas Eesti võistkonnale turniiritabelisse üht lisapunkti. Viiendas geimis särasid tablool viimast korda viiginumbrid 5:5 seisul, misjärel spurtisid külalised 8:5 ette ja võtsid 15:10 geimivõiduga 3:2 (27:25, 25:8, 23:25, 21:25, 15:10) mänguvõidu.

Kolmandas geimis 12 tõstet saanud ja neist 9 realiseerinud (75%) Nora Lember tõi võõrustajatele üleplatsimängijana 25 (+12) punkti.  Karlotta Kattai lisas Eesti võistkonnale 18 ja Carmel Vares 16 punkti.

Kuigi koduvõistkonna arvele märgiti 10 serviässa, siis eksimusi kogunes servijoone taga 18. Leedulannad lõid kümne eksimuse juures kolm ässa. Blokipunktide arvestuses oli Kaunase esinduse paremus kaheksa punkti (13-5). Kohtumist saab uuesti vaadata SIIN.

Kuuest mängust kaks võitnud Audentese SG/Noortekoondis paikneb kuue punktiga turniiritabelis kuuendal kohal.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN