Audentese SG/Noortekoondis seadis pronksiseerias jalule viigiseisu

Naiste Eesti meistrivõistluste pronksiseerias on kahe mängu järel seis viigis, kui teises kohtumises jõudis võiduni Audentese SG/Noortekoondis. Seeria kolmas mäng on kavas homme Tallinnas. 

Kolme võiduni peetava seeria avamängus 3:2 võidu võtnud Viljandi Metall korduskohtumises geimivõiduni ei jõudnud, leppides kodusaalis 0:3 (14:25, 24:26, 20:25) kaotusega. Viljandlannade jaoks muudab kaotuse valusamaks asjaolu, et teises geimis oli võõrustajatel seisul 24:23 kasutada geimpall, mida realiseerida ei suudetud.

Võitjad näitasid rünnakul silmapaistvat 52-protsendilist efektiivsust, kaotajad lahendasid rünnakuid 40-protsendiliselt. Tallinna võistkond oli selgelt parem ka blokis, kus koguti viljandlannade kolme punkti vastu üksteist punkti.

28-st rünnakust 16 (57%) lahendanud Nora Lember lisas võitu ka kaks bloki- ja ühe servipunkti, kogudes üleplatsimängijana 19 punkti. Mängu parim oli ka Lemberi kasutegur +15. Eva Liisa Kuivonen aitas võitjaid 16 ja Sonja Siimson 12 punktiga. Rünnakul 33-protsendilise efektiivsusega tegutsenud Kertu Laak tõi võõrustajatele 13 ja Merilin Salben 10 punkti. Mängu saab uuesti vaadata SIIN.

Pronksiseeria kolmas kohtumine toimub 27. märtsil kell 15 Audentese spordihoones, vastasseisule saab kaasa elada sport.postimees.ee vahendusel.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: