Audentese SG/Noortekoondis on veerandfinaalseerias favoriit, Võru ja Viljandi vahel on oodata tasavägist heitlust

Kolmapäeval tehakse naiste Meistriliigas algust veerandfinaalseeriatega, milles lähevad vastamisi Audentese SG/Noortekoondis ja Rae Spordikool/VIASTON ning Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Viljandi Metall.

Esimeses paaris on kindel favoriit Audentese SG/Noortekoondis, kes saavutas põhiturniiril kolmanda ja Rae Spordikool/VIASTON kuuenda koha. Mõlemas omavahelises vastasseisus jäi peale Audentese SG/Noortekoondis, saavutades nii võõrsil kui kodusaalis 3:0 võidu.

Kolmapäeval Audentese Spordihoones toimuv mäng saab avavile kell 19. Teistkordselt kohtutakse laupäeval kell 17, toimumiskohaks on Jüri Spordihoone. Vajadusel kolmas kohtumine on kavas pühapäeval kell 15.30 Audentese Spordihoones.

Teises paaris lähevad vastamisi põhiturniiril neljanda koha saavutanud Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja viiendaks tulnud Viljandi Metall. Põhiturniiri omavahelistes mängudes võttis Võru esindus kodusaalis 3:0 võidu, Viljandis peetud kohtumises jäi 3:2 tulemusega peale koduvõistkond Viljandi Metall. Seeria avamäng on kavas kolmapäeval kell 19 Võru Spordikeskuses (otseülekanne on nähtav SIIN) ja teine vastasseis laupäeval kell 13 Viljandi Spordihoones. Vajadusel kolmas vaatus algab Võru Spordikeskuses pühapäeval kell 13.

Veerandfinaalseeriad mängitakse kahe võiduni, koha poolfinaalis on taganud põhiturniiri kaks edukamat Tallinna Ülikool/Kikas ja Tartu Ülikool/Bigbank. Põhiturniiri seitsmes TalTech/Tradehouse ja kaheksas TBD-Biodiscovery Tartu mängivad kahe võiduni toimuvas 7.-8. koha seerias.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: