Audentese SG/Noortekoondis möödus Barrus/Võru Võrkpalliklubist

Audentese SG/Noortekoondis tõusis naiste Meistriliigas koha võrra kolmandaks, kui võiduga Viljandi Metalli üle mööduti Barrus/Võru Võrkpalliklubist.

Viljandis toimunud kohtumine pakkus harvanähtava tulemuse – kõik neli geimi lõppesid 25:22 tulemusega. Vaid teises geimis viljandlannade paremust tunnistanud Audentese SG/Noortekoondis lisas tabelisse kolm punkti, kui külalistele läks kirja 3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:22) võit.

Audentese SG/Noortekoondis ja Viljandi Metall kohtuvad omavahel ka homme, kui Audentese spordihoones on kavas põhiturniiri viimane mäng. Kell 14.30 algava mängu otseülekanne on nähtav SIIN. Audentese SG/Noortekoondis lõpetab vaatamata homsele tulemusele põhiturniiri kolmandana, kuuendat kohta hoidev Viljandi Metall vajab koha võrra tõusmiseks viimasest mängust võitu.

Põhiturniiri kaks paremat ehk Tallinna Ülikool/Kikas ja Tartu Ülikool/Bigbank on taganud koha poolfinaalis, 3.-6. kohale platseeruvad võistkonnad jätkavad veerandfinaalis. Põhiturniiri seitsmes TalTech/Tradehouse ja kaheksas TBD-Biodiscovery Tartu mängivad kahe võiduni peetavas 7.-8. koha seerias.