Aruküla võrkpallisuvi algas Osmo Cupiga

Möödunud nädalavahetusel toimus Arukülas Osmo Cup turniir, kus osales 12 meespaari.

Võistlejad jaotati kahte 6-liikmelisse alagruppi, misjärel jätkasid alagruppide neli paremat play-offis. A-alagrupis hõivasid täiseduga esikoha Siim Rantanen ja Sander Talistu. Võrdsete punktide juures teenisid teise koha Pavel Kopossov ja Sergei Dudarev. Kolmandana pääsesid play-offi Rauno Esop ja Timo Raukas ning neljandana Kristofer Rünt ja Marco Palandi.

B-alagruppi domineerisid Marko Sõna ja Martin Ant. Teise koha teenisid Tarmo Luik ja Kaido Luik, kolmanda Kurmo Annus ja Peep Vahar ning neljanda Aleksandr Parkhomenko ja Vitali Marchenko. Poolfinaalis panid oma paremuse maksma A- ja B-alagrupi võitjad Rantanen ja Talistu ning Sõna ja Ant.

Kolmanda koha kohtumises olid 2:0 tulemusega paremad Esop ja Raukas. Finaalis näitasid head minekut Rantanen ja Talistu, kes võitsid kohtumise ja kogu turniiri geimigi loovutamata.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Siim Rantanen ja Raasiku Valla Sport arvestuses Priit Tammesoo. Turniiri parim noormängija oli Kaur Koitla. Üritust toetasid Osmo ja Raasiku Õlletehas. 2. juulil toimub Arukülas Sinu Pood Cup, kus võistlevad segapaarid.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: