Allik leidis Saksamaal uue klubi, üks Kullerkann hakkab mängima Kreekas, teine Prantsusmaal, Raadik naasis Soome

Viimastel nädalatel on taas mitmed koondislased leidnud endale uued koduklubid välisliigades. 

Viimasel hooajal Saksamaa meistriliigas Königs Wusterhauseni Netzhoppersis suurepärase hooaja teinud Karli Allik liitus samas liigas Frankfurti United Volleysega. Allik on varem pallinud Saksamaal Düreni klubis ning Rumeenias Bukaresti Steauas. Eestis on ta esindanud Selver Tallinna ja Saaremaa Võrkpalliklubi.

Alliku asemel hakkab Netzhoppersis mängima teine eestlasest nurgaründaja Stefan Kaibald, kellele see on esimene kord piiri taga mängida. Viimasel hooajal esindas Kaibald Tartu Bigbanki meeskonda.

Eesti naiste koondise diagonaalründaja Kadi Kullerkann sõlmis lepingu Kreeka meistriliiga klubiga Markopoulou. Viimasel hooajal mängis Kullerkann Eestis ja aitas TalTech/Tradehouse´il võita kõik kolm tiitlit: Eesti karika, Balti liiga ning Eesti meistrivõistlused. Varem on Kullerkann mänginud USAs ülikoolivõrkpalli, lisaks veel Hollandis, Türgis ning Filipiinidel.

Liis Kullerkann jätkab karjääri Prantsusmaa kõrgliigas, liitudes rahvusnaiskonna abitreeneri Alessandro Orefice juhendatava Venelles´i naiskonnaga. Möödunud hooajal mängis ta samas liigas Le Cannet Voleros. Lisaks mitmele hooajale Prantsusmaal on Kullerkann mänginud USA ülikoolides ja Saksamaal ning Filipiinidel.

Lõppenud hoojal kodumaal Selveris mänginud Andrus Raadik sõlmis äsja lepingu oma kunagise tööandja Savo Volleyga ning naaseb seega Soome. Varasemalt on Raadik lisaks Soomele ka Türgis ja Tuneesias mänginud.

Rahvusmeeskonna libero Johan Vahter hakkab samuti esmakordselt välisliigas mängima, sõlmides lepingu Prantsusmaa esiliigaklubiga Frejus, kus peatreeneriks koondise abitreener Loic Geiler. Eestis esindas Vahter viimati Saaremaa VK-d ning enne seda Selverit.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: