Aadu Luukase karikavõistlustel selgusid kõik veerandfinaalpaarid, mängiti ka üks kuldne geim

Tänasega said selgeks kõik Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalpaarid, üks edasipääseja selgus ka kuldse geimiga.

Esiliigaklubide AB Premium/Rae vald ja Imsport/Türi paari 1/16-finaali korduskohtumises jäi tulemusega 3:1 (25:21, 15:25, 25:19, 25:16) peale AB Premium/Rae vald, kes oli 3:1 võitnud ka avamängu ja pääses seega veerandfinaali.

Veerandfinaalis ootab ees Pärnu Võrkpalliklubi.

Teises esiliigaklubide vastasseisus määras edasipääseja kuldne geim. Eesti Maaülikool/Structura ja BMF/Rakvere VK vahelise 1/16-finaali avamängus jäi 3:1 peale Rakvere meeskond, ent täna suutis Eesti Maaülikool/Structura omakorda võita 3:1 (25/17 25/22 17/25 25/22) ning olla seejärel 15:11 parem ka kuldses geimis ning tagas seega edasipääsu.

Veerandfinaalis ootab neid ees tiitlikaitsja Tartu Bigbank.

Vaata tulemusi ja ajakava.

Veerandfinaalpaarid:

Viljandi Võrkpalliklubi (esiliiga) – Barrus Võru VK

Tartu Bigbank – Eesti Maaülikool/Structura (esiliiga)

Tallinna Ülikool (esiliiga) – Selver/TalTech

Pärnu VK – AB Premium/Rae vald (esiliiga)

Karikafinaalid toimuvad traditsiooniliselt meestele ja naistele samal päeval, sel aastal 17. detsembril. Karikafinaalid peetakse meeste kahest finalistist eelmisel hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal lõpetanud võistkonna kodusaalis.