Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalid stardivad neljapäeval

Sel nädalal tehakse algust Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalidega, kui toimub neli kohtumist.

Neljapäeval kell 19.00 lähevad Pärnus vastamisi kohalik Pärnu Võrkpalliklubi ja Selver Tallinn. See mäng on otsepildis nähtav ka Postimehe vahendusel.

Neljapäeval kell 19.30 pannakse pall mängu ka teises veerandfinaalpaaris, kus esiliigaklubi LotusTimber/Neemeco SK võõrustab Tallinna 32. keskkooli võimlas tiitlikaitsja Bigbank Tartut.

Kolmanda veerandfinaalpaari Saaremaa Võrkpalliklubi ja esiliigaklubi Tallinna Ülikooli vaheline esimene kohtumine toimub pühapäeval kell 17.00 Kuressaares. Tallinna Ülikool alistas eelringis Eesti Maaülikooli meeskonna.

Karikamängude pileteid saab osta Piletikeskusest.

Vaata ajakava ja tulemusi.

Eelringide mängud toimuvad kohalesõitudega: üks mäng kodus, teine võõrsil. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Karikafinaal toimub nii naistele kui meestele 22. detsembril meestest kõrgema asetusega (2018/2019 EMV) finalisti kodusaalis, saali puudusel või muul põhjusel loobumisel teise asetusega võistkonna kodusaalis.

Ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

Saaremaa VK – Tallinna Ülikool

Selver Tallinn – Pärnu VK

Alumise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

TalTech – Viljandi VK

LotusTimber/Neemeco – Bigbank Tartu

COVID-19 leviku tõkestamiseks on Eesti Võrkpalli Liit koostöös Eesti Olümpiakomiteega loonud põhimõtted, millest võrkpallimängudel lähtuda tuleb: 

  • Pealtvaatajate kuni 50-protsendiline täitumus ja hajutatus saalis.
  • Keelatud on pasunate kasutamine.
  • Pealtvaatajad peavad kandma maski. Korraldajal on selleks variandid: võetakse ise kaasa, võimalik osta kohapeal või pileti hinna sees ning jagatakse kohapeal.
  • Hajutatud istumine, järgides 2+2 reeglit.
  • Maski kandmine korraldajal (teenindaval personalil, lauakohtunikud jne).
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: