Aadu Luukase karikavõistlused avab E-Service/Neemeco ja Viljandi VK mäng

Täna õhtul tehakse algust Aadu Luukase karikavõistlustega, kui 1/16-finaalis kohtuvad kaks esiliigaklubi E-Service/Neemeco ja Viljandi VK.

Mäng Tallinna 32. keskkooli saalis algab kell 20.00, vaata live-skoori.

Korduskohtumine peetakse 9. oktoobril kell 14.00 Viljandi Kesklinna Koolis.

Edasipääseja selgitatakse kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis esmalt loetakse punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.

Neemeco ja Viljandi VK paari võitja läheb veerandfinaalis vastamisi tiitlikaitsja Tallinna Selveriga.

Vaata tulemusi.

Aadu Luukase karika nimel võistleb neli meistriliiga klubi: Tallinna Selver, Tartu Bigbank, Pärnu VK ja TalTech ning viis esiliiga klubi: Tallinna Ülikool, Viljandi VK, Eesti Maaülikool, E-Service/Neemeco ja AB Premium/Rae vald.

Asetusega said tabelisse neli meistriliiga klubi. Veerandfinaalides meistriliiga klubid vastamisi minna veel ei saa ning karikakaitsja Selver ja teine finaalis osalenud klubi ehk Bigbank paigutati tabeli eri pooltele.

Loosi tulemusena tekkisid veerandfinaalpaarid Tallinna Ülikool – TalTech, Eesti Maaülikool – Pärnu VK, AB Premium/Rae vald – Tartu Bigbank. Tallinna Selver saab endale vastase ainukesest eelringi mängust, kus on vastamisi E-Service/Neemeco ja Viljandi VK.