4Teams Naiste Liigade oktoobrikuu parim mängija on Renate Pikk

Tänasel Tartus toimunud Eesi meistrivõistluste mängul autasustati oktoobrikuu parimat mängijat, kelleks osutus Viljandi Metallis mängiv Renate Pikk.

Pikk käis oktoobris väljakul seitsmes kohtumises, millest viis lõppesid koduklubi võiduga. Oktoobrikuu parim mängija kogus neljas möödunud kuul toimunud Eesti meistrivõistluste vastasseisus kokku 58 punkti, millest 23 tulid 3:0 võidumängus TBD Pharmatech Tartu vastu. Nimetatud vastasseisus oli Pika kasutegur +18. 12 punkti märgiti oktoobrikuu parima mängija arvele kohtumises Viimsi/Tallinna Ülikooliga ja 19 punkti Rae Spordikool/VIASTONiga, keda Viljandi esindus vastavalt 3:0 ja 3:1 tulemusega võitis. Lisaks mängisid viljandlannad oktoobris TalTech/Tradehouse`iga, kellel jäädi 0:3 alla.

Pika juhtimisel jõudis Viljandi Metall Eesti karikavõistlustel poolfinaali, kui eelringis võideti kahel korral esiliigas mängiv Peetri Võrkpalliklubi. Veerandfinaalis oldi kahe mängu kokkuvõttes parem tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbankist. Eelringis kogus Pikk 19 ja 29 punkti, veerandfinaalseerias 28 ja 23 punkti (mäng toimus 3. novembril), tõustes kõigis neljas nimetatud kohtumises üleplatsimängijaks.

Kuu parimat mängijat valivad kõik Naiste Liigade toimkonda kuuluvad treenerid (8), kuu parimale mängijale paneb auhinna välja 4Teams.