2017. aasta meister Sparta püsib naiste esiliigas ainsana punktita

Naiste esiliigas on alanud aastanumbri sees peetud kaks mängu, kui võiduni jõudsid tiitlikaitsja Pärnu Spordikool ja Gerardo`s Toys/Neemeco.

Turniiritabelis teisel kohal paiknev Pärnu Spordikool loovutas viiendat kohta hoidvale Saaremaale ühe geimi, kuid ülejäänud kolmes geimis oli parem kodusaalis mänginud Pärnu esindus, kellele läks kirja 3:1 (25:16, 20:25, 25:23, 25:21) võit. 2017. aastal naiste esiliigas triumfeerinud Sparta ei ole käimasoleval hooajal võidu- ega punktiarvet veel avanud, kui eile jäädi võõrsil 0:3 (15:25, 19:25, 25:27) tulemusega alla neljandal tabelireal asuvale Gerardo`s Toys/Neemecole.

Kõik kaheksa mängu kaotanud ja kokku vaid ühe geimi võitnud Sparta on turniiritabelis seitsmes. Spartal avaneb uus võimalus punktiarve avamiseks 12. jaanuaril, kui kell 19.30 mängitakse Tartu Ülikooli spordihoones koht kõrgemal paikneva Kastre Vallaga.